Výpoveď PZP, ZRUŠENIE, UKONČENIE, VÝPOVEĎ PZP
Výpoveď zmluvy PZP
30. marca 2018

Pretože každá osoba, ktorá šoféruje vozidlo, môže byť účastníkom nehody a spôsobiť inej osobe vážne škody na zdraví, živote či majetku. Škody spôsobené vozidlom sa môžu vyšplhať až do niekoľko desiatok až státisícov eur.

Najlepšie a najlacnejšie PZP

Najlepšie a najlacnejšie PZP slúži na krytie takýchto škôd. Tým, že si držiteľ vozidla uzatvorí Povinné Zmluvné Poistenie, prenáša povinnosť uhradiť spôsobené škody na svoju poisťovňu.

Poistenie auta online

Naša PZP kalkulačka vám pomôže zistiť najlepšiu cenu povinného zmluvného poistenia a v podstate okamžite aj uzavrieť toto poistenie online. Ušetrí Vám to čas a peniaze. Internetový portál vippoistenie.sk poskytuje širokej verejnosti potrebné informcie o poistení už od roku 2016.

Sme internetovou stránkou na Slovensku, ktorá poskytuje komplexné informácie o poistení, ako aj o ďalších druhoch finančných služieb.

Prevádzkovaný je spoločnosťou I&B Company s.r.o. vykonáva činnosť podriadeného finančného agenta na základe zmluvy s INSIA SK s.r.o., ktorá je odborníkom v oblasti poistenia má zmluvy takmer so všetkými poisťovňami na Slovensku, pričom so žiadnou nie je vzťahu viazaného exclizivitou.

Povinné zmluvné poistenie online, alebo tiež PZP online, zákonné poistenie či zákonná poistka, ako je často nazývané, je povinnou výbavou každého automobilu podľa zákona č. 381/2001 o povinnom zmluvnom poistení. Z tohoto poistenia sú kryté škody spôsobené tretím osobám na majetku, zdraví a finančné škody. Zo zákonného poistenia je vyplácané množstvo špecifických škôd, ako napríklad náklady na pohreb, sirotský a vdovský dôchodok a podobne. Použite našu PZP kalkulačku a vyplňte údaje o vašom motorovom vozidla a získajte najvýhodnejšie PZP pre vaše auto.

  • Online Poistenie auta
  • Poistenie auta Online
  • ONLINE PZP
  • Povinné zmluvné poistenie lacno

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

//]]>