Úverové produkty – pôžička – hypotéka – úver – leasing


NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
hypotekárny úver


Podmienky poskytovania hypotéky sú veľmi individuálne a závisia od požadovanej výšky úveru, doby splácania či doba fixácie úrokových sadzieb.

Chcem hypotéku
Hypotekárny úver na bývanie

Hypotéka – hypotekárny úver je dlhodobý a účelovo viazaný úver, prostredníctvom ktorého možno financovať kúpu nehnuteľnosti, výstavbu alebo zmenu nehnuteľnosti, údržbu nehnuteľnosti alebo splatenie starého úveru použitého na tieto účely. Pri hypotéke sa vždy vyžaduje zabezpečenie – ručenie nehnuteľnosťou. Porovnanie hypoték vám umožní rýchlo nájsť banku s najnižším úrokom hypotéky.
Hypotekárna kalkulačka vám pomôže pri podrobnejšom porovnaní pre konkrétny investičný zámer – teda výšku hypotéky v závislosti od hodnoty nehnuteľnosti.

ÚVER NA ČOKOĽVEK
spotrebný úver


Úver a to na čokoľvek ako pôžička je spotrebný úver, ktorý môžete využiť na financovanie svojich bežných potrieb. Môžete ju využiť ak potrebujete peniaze rýchlo, a je jedno či plánujete skvelu dovolenku alebo prestavbu bytu.

Chcem spotrebný úver
Spotrebný úver na čokoľvek

Úver splácate pravidelnými mesačnými splátkami, v rovnakej výške počas celej splatnosti úveru. Rodinný rozpočet si tak môžete naplánovať na celú lehotu splatnosti. Splácanie úveru si zjednodušíte, ak si na svojom VÚB účte zriadite inkaso. Nemusíte sledovať konkrétne termíny splatnosti úveru, splátku Vám zinkasujeme automaticky.

LEASING NA AUTO
úver na auto a stroje


Riešite mobilitu vo svojom podnikaní, financovanie, starostlivosť, poistenie pre auto alebo stroje pre svoje plány? Riešenie je nadosah operatívny leasing alebo finančný je tu pre vás.

Potrebujem leasing
Leasing na auto a stroje

Lízing predstavuje prenájom vecí (automobilov, zariadení, ...) za stanovené splátky, ktoré sa po určitom čase môžu stať majetkom nájomcu za symbolickú zostatkovú cenu. Lízing teda umožňuje podnikateľskému subjektu získať investíciu úplne alebo čiastočne z cudzích zdrojov bez priameho dopadu na výšku jeho vlastného kapitálu.
//]]>