Povinné zmluvné poistenie – porovnanie PZP kalkulačka online

Hľadáte lacné poistenie auta

Najlacnejšie PZP – povinné zmluvné poistenie Online pre Vaše auto. Porovnanie ceny viacerých poisťovní a uzatvorenie poistenia online.
Najlacnejšie PZP online Povinné zmluvné poistenie auta1

Najlacnejšie PZP

Ak chcete online porovnať možnosti v PZP poistení auta, Riešenie je na dosah stačí si vybrať z možností a najlacnejšie PZP – Povinné zmluvné poistenie je vaše už dnes
Kalkulačka PZP Porovnanie2

Kalkulačka PZP Porovnanie

Porovnajte poistenia pre vaše auto. Povinné zmluvné poistenie Vám online porovnáme až v 11 poisťovniach. Rýchle riešenie PZP s platbou online.
Výpoveď PZP, ZRUŠENIE, UKONČENIE, VÝPOVEĎ PZP3

Povinne zmluvne poistenie

PZP – povinné zmluvné poistenie Online pre Vaše auto. Porovnanie ceny viacerých poisťovní a uzatvorenie poistenia online.

Najlepšie a najlacnejšie PZP

Ak ste držiteľom, vlastníkom, prevádzkovateľom, alebo nájomcom motorového vozidla, máte zo zákona povinnosť uzatvoriť si povinné zmluvné poistenie v skratke PZP. Prečo je vlastne PZP povinné?

Pretože každá osoba, ktorá šoféruje vozidlo, môže byť účastníkom nehody a spôsobiť inej osobe vážne škody na zdraví, živote či majetku. Škody spôsobené vozidlom sa môžu vyšplhať až do niekoľko desiatok až státisícov eur.

Najlepšie a najlacnejšie PZP slúži na krytie takýchto škôd. Tým, že si držiteľ vozidla uzatvorí Povinné Zmluvné Poistenie, prenáša povinnosť uhradiť spôsobené škody na svoju poisťovňu.

PZP – POVINNÉ ZMLUVNÉ POISTENIE

Povinné zmluvné poistenie – s kým

Od roku 2001, kde bývalá štátna poisťovňa prišla o monopol, ponúka povinné zmluvné poistenie na slovenskom trhu celá škála poisťovní. V poistení síce platí, že produkty sa zďaleka nelíšia len cenou, pri PZP je však charakter poistenia určený zákonom. Preto je väčšinou najideálnejšie vyberať si produkt podľa ceny a značky. Na Slovensku ponúkajú zákonné poistenie tieto poisťovne:

Poisťovne PZP a Najlacnejšie PZP

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s.
AXA pojišťovna, a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu
ČSOB Poisťovňa, a. s.
Generali Slovensko poisťovňa, a. s.
Genertel poisťovňa a.s. pobočka poisťovne z iného členského štátu

Poisťovne PZP a Najlacnejšie PZP

Groupama Garancia poisťovňa, a. s.
KOMUNÁLNA poisťovňa, a. s. Vienna Insurance Group
KOOPERATIVA poisťovňa, a. s. Vienna Insurance Group
Union poisťovňa, a. s.
UNIQA poisťovňa, a. s.
Wüstenrot poisťovňa, a. s

Povinné zmluvné poistenie online

Najlacnejšie PZP

Najlacnejšie PZP na trhu

PZP – Online poistenie

Naša PZP kalkulačka vám pomôže zistiť najlepšiu cenu povinného zmluvného poistenia a v podstate okamžite aj uzavrieť toto poistenie online. Ušetrí Vám to čas a peniaze. Internetový portál vippoistenie.sk poskytuje širokej verejnosti potrebné informácie o poistení už od roku 2016.

Sme internetovou stránkou na Slovensku, ktorá poskytuje komplexné informácie o poistení, ako aj o ďalších druhoch finančných služieb.

Prevádzkovaný je spoločnosťou I&B Corporation s.r.o. vykonáva činnosť podriadeného finančného agenta na základe zmluvy s FINPORTAL a.s., ktorá je odborníkom v oblasti poistenia má zmluvy takmer so všetkými poisťovňami na Slovensku, pričom so žiadnou nie je vzťahu viazaného exkluzivitou.

Povinné zmluvné poistenie Online